• Oceňovanie DofE

• Dňa 27.9.2023 sa konalo slávnostné odovzdávanie cien úspešným absolventom programu DofE. Naši žiaci boli ocenení bronzovým odznakom a už sa tešia na zdolanie striebra. Blahoželáme!

• Kvalifikačná expedícia žiakov z tercie

• Tretia skupina žiakov z tercie úspešne dokončila kvalifikačnú expedíciu Dofe. Ich cieľom bolo opäť zbieranie odpadu. Trasu začali v Perneku a nocovali na Čermákovej lúke. Ďalší deň sa vybrali na Veľkú Homoľu a expedíciu ukončili v Zumbergu. Párkrát sa stratili a zasiahol ich aj dážď, ale všetko s humorom zvládli. Dokonca stretli aj zhovorčivého drevorubača, ktorý im dal radu na celý život.

• Bronzová kvalifikačná expedícia DofE 2. skupina

• Ďalšia skupinka žiakov z kvarty úspešne dokončila kvalifikačnú expedíciu DofE.

Expedíciu realizovali trasou z Rače, okľukou prišli na Biely kríž, kde nocovali. Zvyšok trasy prešli na druhý deň cez hrad Pajštún až do Svätého Jura. Aj napriek miernym tímovým nezhodám a mimoriadne teplému počasiu sa im podarilo absolvovať túto cestu a úspešne prísť do cieľa.

• Bronzová kvalifikačná expedícia

• Pozrite si video žiakov z kvarty z bronzovej kvalifikačnej expedície DofE.

Expedícia z Limbachu do Krasňan prebehla úspešne. Žiaci sa naučili byť zodpovední sami za sa seba, zlepšili sa ako tím a naučili sa spolupracovať. Účastnici tejto expedičnej výpravy dosiahli svoj vytúžaný cieľ v plnom pracovnom nasadení.

• Cvičná bronzová expedícia

• 25.5 a 26.5 preverili tohtoroční DOFáci svoje fyzické aj psychické schopnosti na cvičnej bronzovej expedícii. Každoročnú trasu od Zochovej chaty do Rače s nocľahom na Čermákovej lúke zvládli na výbornú. Viac :